23.8 C
Apeldoorn
woensdag 31 mei 2023

Úw nieuwsplatform voor de houtindustrie met 120.000 exemplaren en 25.000 online bezoekers.

Aanmelden voor Dag van de Bouw

DEN HAAG – De Dag van de Bouw is een de dag waarop bouwlocaties door heel Nederland hun bouwhekken openstellen om mensen kennis te laten maken met de positieve aspecten en de maatschappelijke betekenis van de bouw en infra.

Het jaarlijkse evenement wordt in 2022 voor de vijftiende keer georganiseerd, dit jaar op zaterdag 18 juni. In 2019 bezochten ruim 77.000 mensen 140 projecten verspreid over heel Nederland. In 2020 en 2021 is er, als gevolg van de geldende coronamaatregelen, geen Dag van de Bouw geweest.

Initiatief en organisatie

Bouwend Nederland, dé branchevereniging voor bouw- en infrabedrijven, is initiatiefnemer en organisator van de Dag van de Bouw. De dag is onderdeel van de imago-campagne ‘De bouw maakt het’, waarmee Bouwend Nederland laat zien hoe belangrijk de bouw en infra is voor Nederland.

Deelname

Deelname aan de dag is alleen mogelijk voor leden van Bouwend Nederland. Aan deelname zijn geen kosten verbonden. Deelnemers worden ondersteund bij de organisatie en communicatie rondom de dag.

Nadere informatie: Kijk op www.dagvandebouw.nl

- Advertisement -

Laatste nieuws

X