18 C
Apeldoorn
vrijdag 29 september 2023

Úw nieuwsplatform voor de houtindustrie met 120.000 exemplaren en 25.000 online bezoekers.

Robland presenteert nieuwe lijn paneelzagen

BRUGGE – Machinebouwer Robland laat haar vijftigste verjaardag samenvallen met de presentatie van een nieuwe paneelzagen. Hoewel nog heel erg veel bedrijven dagelijks werken met de Z3200 introduceert Robland toch een verbeterde versie van dit type.

50.000 stuks van de Z3200, een mooi getal om 25 jaar aan ervaring te laten evolueren in een nieuwe lijn paneelzagen samen met haar 50 jarig bestaan. In 1968 startte Robert Landuyt met het maken van de Robland combinatiemachines gekend als de K serie. Robert bleef innoveren en breidde het gamma uiteindelijk uit met paneelzagen, freesmachines, vlak- en vandiktebanken,.. over de jaren heen.

Nu in 2018, 50 jaar na de oprichting, komt Robland met haar nieuwe lijn paneelzagen naar buiten. De Z300, Z400 en Z500 serie vervangen de vorige Z3200, NZ3200 en PS serie en verbeteren deze op verschillende vlakken. Commercieel manager Tom Borghmans: “Telkens is er keuze tussen manueel, elektrisch, 1-as gestuurd en 3-assen gestuurd. Nieuw is dat elk model een gietijzeren zaagbeugel heeft die op schelpen draait, alsook stevigere lagers op de zaagas. Daarnaast zijn er heel wat nieuwe opties, zoals een start/stop optie geïntegreerd in de loopwagen en een ledstrip die oplicht bij gebruik van de voorritser als extra veiligheid. Met het revolutionaire DDF- systeem (dubbele digitale flipper) zal menig schrijnwerker nog vlotter en preciezer zijn plaatmateriaal kunnen verwerken.” Er is hard gewerkt om nog meer te voldoen aan de wensen van de individuele klant.

Nadere informatie:
Robland
Telefoon: 0032 50 45 89 25
info@robland.com.

- Advertisement -

Laatste nieuws

X